ŞAMPİYON ÖZEL KUZU BESİ YEMİ

ROPÖRTAJLARŞAMPİYON ÖZEL KUZU BESİ YEMİ

Türkiye’nin en fazla satılan kuzu besi yemi olma özelliğini taşımaktadır. Özellikle kuzu besiciliği yapanların ısrarla aradığı bir yemdir. Yoğun besiye alınan kuzularda 10 günlük yaştan itibaren kesime kadar olan dönemde kullanılır. Kuzuların hızlı ve sağlıklı gelişmelerini sağlayan Şampiyon Özel Kuzu Besi Yemiözel formülüyle rakipsizdir.
Özellikleri
1. Besiye alınan kuzuların gereksinim duyduğu tüm besin madde ihtiyaçlarını karşılayabilecek, sindirilebilirliği yüksek hammaddelerden üretilmiştir.
2. Sağlıklı bir işkembe gelişimi sağlayarak yemden yararlanmayı arttırır. Bu sayede kuzularda hızlı canlı ağırlık artışı sağlanmış olunur.
3. Şampiyon Özel Kuzu Besi Yemi; protein, enerji, vitamin ve mineraller bakımından dengeli bir yemdir. Kuzulara ilave olarak arpa, buğday vb. tahıl gibi dane yemlerin verilmesine gerek yoktur.
4. Kuzular Şampiyon Özel Kuzu Besi Yemi’ni az tüketirler ama çok fazla canlı ağırlık artışı sağlarlar.
5. Şampiyon Özel Kuzu Besi Yemi yedirilen kuzularda en önemli sorunlardan birisi olan idrar taşı ve buna bağlı işeyememe olayı kesinlikle görülmez. %100 Emek Yem garantisi altındadır.
6. Kuzularına Şampiyon Özel Kuzu Besi Yemi yediren yetiştiricilerin masrafları düşük ve hesabı çok kolaydır. Kuzu başına sadece 1 çuval Şampiyon Özel Kuzu Besi Yemi yeterlidir. 1 çuval yemle 19 kg karkas et elde edilir.
7. Şampiyon Özel Kuzu Besi Yemi yedirilen kuzuların etleri son derece kaliteli olup, kasaplar ve müşteriler tarafından ısrarla aranmaktadır.

Kullanım Şekli
• Kuzulara yeme başladıkları ilk günden kesime kadar sadece Şampiyon Özel Kuzu Besi Yemi serbest olarak verilmelidir.
• Arpa, mısır, kepek, küspe vb. yiyecekler kesinlikle verilmemelidir. Sadece Şampiyon Özel Kuzu Besi Yemi kuzuların tüm ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılar.
• Kuzular 45 günlük olunca önlerine yonca gibi kaliteli kuru ot serbest olarak verilmelidir.
• Yine Şampiyon Özel Kuzu Besi Yemi yedirilen kuzular 45 günlük olduklarında analarından ayırılabilir.
• Şampiyon Özel Kuzu Besi Yemi ilk defa kullanılacaksa, yemden yeme geçiş, 7-10 gün içinde yavaş yavaş yapılmalıdır.